Správa a podpora web stránky

Podpora web stránky – web support

V ďalších fázach sa správa web stránky venuje technikám internet marketingu, ktorých súčasťou je marketingová podpora web stránky, internetová reklama, banerová reklama a kontextová reklama, a tiež činnostiam dôležitým pre optimálne umiestnenie web stránky v internetových vyhľadávačoch ako je SEO optimalizácia pre vyhľadávače alebo registrácia do internetových katalógov.

V rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače - SEO (Search Engine Optimization) Relytech zabezpečí, aby sa vaša web stránka nachádzala na popredných miestach v internetových vyhľadávačoch, bola dostupná pre internetových užívateľov a priviedla vám nových zákazníkov.

Zákaznícka podpora - priorita služieb spoločnosti Relytech

Súčasťou údržby a správy klientskych web stránok vo firme Relytech Nitra je zákaznícka podpora, ktorá prináša vášmu online biznisu istotu dlhodobej spolupráce a stability. Aj po vytvorení vašej web stránky, navrhnutí webdizajnu alebo zrealizovaní e-shopu sa môžete spoľahnúť na podporu a pomoc spoločnosti Relytech.

Základom správy vašich web stránok zákazníckej podpory je dôsledná komunikácia. Relytech vám poskytuje kontaktné informácie pre osobnú komunikáciu priamo v Nitre a telefonickú alebo elektronickú komunikáciu, prostredníctvom ktorej je vám kedykoľvek k dispozícii.  

 
Objednajte si web služby
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené