Elektronické obchodovanie

E-commerce

E-commerce alebo elektronické obchodovanie či podnikanie predstavuje nákup a predaj produktov alebo služieb prostredníctvom elektronickým systémov. E-commerce teda zahŕňa všetky obchodné procesy uskutočnené elektronickou cestou.

Cieľom tvorby komerčných web stránok je predaj produktov alebo služieb, tradičné obchodovanie sa preto rozšírilo na e-commerce a realizuje sa na Internete prostredníctvom web stránky špeciálne upravenej na internetový obchod alebo e-shop. V súčasnosti je obchodovanie na Internete veľmi populárne a z internetového obchodu, e-shopu, sa stal úspešný nástroj internet marketingu.

Komplexné služby pre e-shop v spoločnosti Relytech

Jednou z výhod spoločnosti Relytech v Nitre je komplexnosť ponuky služieb pre vašu web stránku, e-commerce či e-shop. Relytech sa postará o grafický návrh web stránky a webdizajnu pre váš internetový obchod - e-shop, o správu a údržbu www stránky, no ponúka vám aj nasledujúce služby spojené s maximálnou starostlivosťou o váš e-commerce alebo e-shop. S nami môžete váš biznis robiť lepšie, kvalitnejšie a rýchlejšie.

Výber a registrácia domény

Relytech vám poradí pri výbere vhodnej domény pre váš e-commerce alebo e-shop a zabezpečí registráciu domény a hostingu.

Webhosting

V ponuke spoločnosti Relytech Nitra je pripravený bezpečný a spoľahlivý webhosting pre bezproblémové fungovanie vášho e-shopu (elektronický obchod) s priestorom pre e-mailové kontá na podporu komunikácie s vašimi zákazníkmi.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Profesionálne optimalizované web stránky sa dostávajú na popredné miesta v internetových vyhľadávačoch a majú väčší predpoklad získania pozornosti potenciálneho zákazníka. Relytech Nitra pre vás zabezpečí optimalizáciu pre vyhľadávače - SEO a registráciu do katalógov a vytvorí z vášho e-shopu úspešný marketingový nástroj.

Internetová reklama

Správne zacielená internetová reklama vám pomôže osloviť cieľovú skupinu zákazníkov a priviesť ich na web stránku vášho e-shopu alebo e-commercu. Investujte do cielenej internetovej reklamy v PPC systémoch Google AdWords alebo ETARGET, Relytech vám pomôže s prípravou reklamných odkazov a realizáciou reklamnej kampane. Využite možnosť zviditeľnenia svojho e-shopu prostredníctvom banerovej reklamy a umiestnite ju napr. na vyhľadávanom turistickom portáli www.slovakiasite.com.

 
Objednajte si web služby
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené