FAQs - Webdizajn www stránok

Čo je to webdizajn?

Webdizajn je grafický návrh a úprava web stránky. Pozostáva z obrázkov, farieb, písma a rozmiestnenia jednotlivých elementov na web stránke.


Prečo potrebujem profesionálny webdizajn? Nestačí, keď je na mojej web stránke kvalitný obsah?

Z hľadiska SEO optimalizácie je kvalitný obsah web stránky najpodstatnejší, ale www stránka musí svojich návštevníkov v prvom rade vizuálne zaujať. Profesionálny webdizajn je to správne riešenie ako prilákať návštevníkov webu a Vašich potenciálnych zákazníkov.


Prečo by som si mal vybrať webdizajn od firmy Relytech?

Relytech pre Vás vytvorí atraktívny, pútavý a originálny webdizajn podľa Vašich predstáv, ktorý optimálne funguje vo všetkých internetových prehliadačoch a Vaša web stránka bude dostupná vo všetkých internetových vyhľadávačoch (napr. Google).


Robíte redizajn existujúcich web stránok?

Áno. Vytvoríme pre vás nový webdizajn pre existujúcu web stránku. V prípade potreby zlepšíme funkčnosť vašej existujúcej web stránky.


Používate v rámci webdizajnu aj dynamické animácie pre web stránky (flash animácie)?

Áno, flash animácie sú veľmi atraktívne a predstavujú efektívny prvok webdizajnu vašej www stránky. Nie je však veľmi efektívne vytvoriť celoflashové stránky, pretože web stránku tvorenú len flashovými aplikáciami nie je možné úspešne optimalizovať pre vyhľadávače.


Vytvoríte dizajn mojej web stránky podľa mojich návrhov?

Áno, pred začiatkom tvorby webdizajnu pre Vašu web stránku s Vami prediskutujeme všetky Vaše požiadavky a predstavy. Predložené návrhy s klientmi priebežne konzultujeme a finálny návrh im odovzdáme až vtedy, keď sú s ním úplne spokojní.


Budem si môcť vybrať z viacerých návrhov webdizajnu?

Áno, štandardne poskytujeme zákazníkom 2 návrhy webdizajnu. Vami zvolený návrh ďalej upravíme podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že si nezvolíte ani jeden z predložených návrhov, pripravíme Vám iný.


Aké obrázky a fotografie môžem použiť na svojej web stránke? Zabezpečíte ich vy alebo ja?

Na web stránke sú zvyčajne použité štandardné formáty fotografií a obrázkov .jpg a .gif. Fotografie si môžete dodať sami, grafiku k webdizajnu www stránky zabezpečuje naša firma.


Aké ďalšie služby ponúkate?

Ponúkame kompletné služby pre web stránky, ktoré zahŕňajú tvorbu www stránky, jej správu a údržbu, registráciu domén, webhosting, e-maily, SEO optimalizáciu pre vyhľadávače, internet marketing, tvorbu e-shopov, copywriting, registráciu do katalógov a mnohé ďalšie.


Môžem využiť vaše služby jednotlivo?

Áno, akúkoľvek web službu alebo kombináciu ponúkaných služieb môžete využiť jednotlivo.

 
Objednajte si web stránku
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
Piaristická 2, 949 01 Nitra
email: relytech@relytech.com
tel.: 037 741 50 65
mobil: 0904 194 691
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené