FAQs - E-shop a e-commerce

Čo je to e-shop?

E-shop je web stránka reprezentujúca internetový (elektronický) obchod a slúži na realizáciu nákupu a predaja internetových služieb alebo produktov online. Zákazníci tak môžu nakopovať vaše výrobky bez toho, aby navštívili vašu kamennú predajňu.


Aký je rozdiel medzi e-shopom a štandardnou web stránkou?

E-shop je internetový obchod realizujúci nákup a predaj cez Internet. Od štandardnej web stránky sa líši v tom, že umožňuje online výber produktov alebo služieb, ich vloženie do nákupného košíka a realizáciu online platby. E-shop si preto vyžaduje vyššie zabezpečenie ako klasická www stránka.


Môžete mi vysvetliť, čo je to e-commerce?

E-commerce (elektronické obchodovanie či podnikanie) Vám umožní uskutočňovať rôzne obchodné a finančné transakcie na web stránke, akými sú nakupovanie alebo predaj produktov a služieb online. Vďaka e-commerce môžete predávať Vaše služby a produkty prostredníctvom Vašej web stránky.


Dokážem e-commerce web stránku obsluhovať sám?

Relytech pre Vás vytvorí prijateľné užívateľské prostredie podľa Vašich potrieb, v ktorom dokážete editovať údaje na web stránke bez minimálnych technických znalostí.


Aký dlhý čas potrebujete na tvorbu e-shopu?

Štandardne trvá vytvorenie e-shopu približne 1 mesiac, konkrétna realizácia však závisí od požiadaviek zákazníka.


Potrebujem pre chod e-shopu extra moduly? Viete mi ich naprogramovať?

Je možné, že budete k svojmu e-shopu potrebovať extra moduly. V prípade potreby sa budeme snažiť Vám požadované moduly naprogramovať.


Akú podporu poskytujete svojim klientom?

Našim klientom poskytujeme technickú podporu pre webhosting a e-mailové kontá, ako aj zákaznícku podporu Vašej web stránky, ktorej súčasťou je správa a údržba kompletného obsahu web stránky.

 
Objednajte si web stránku
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
Piaristická 2, 949 01 Nitra
email: relytech@relytech.com
tel.: 037 741 50 65
mobil: 0904 194 691
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené